Nasze Akcje

#PsychologToWybór

Kampania Psychoedukacyjna
01-31.05.2021

#PsychologToWybór to inicjatywa, której celem – zgodnie z nazwą – jest ukazywanie zawodu psychologa jako wyboru.

To ważny wybór zarówno dla młodego człowieka, który chce zostać psychologiem, jak i dla każdego z nas, gdy w sytuacji trudności postanawiamy dokonać wyboru i udać się do psychologa – specjalisty.

Kalendarz adwentowy

Akcja wspólnego otwierania okienek kalendarza adwentowego.
Grudzień, 2020

Przygotuj się do świąt Bożego Narodzenia razem z Psychotkami.

Planeta relacji

Walentynki z Psychotkami
14.02.2021

Jak dużo wiesz na temat relacji? Czy związki nie mają przed Tobą żadnych tajemnic? Walentynki to idealny czas, by poświęcić go poznaniu siebie i swoich bliskich – dlatego to właśnie w Walentynki, czyli 14 lutego zapraszamy Cię na Planetę Relacji. Zapraszamy Was do wspólnej zabawy! Organizujemy Quiz dotyczący miłości, relacji, związków i singielstwa. Każdy może wziąć udział, bez względu na status związku, wiek i płeć!

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Współpraca z Dziewczynami z „Nie jesteś sam”


Maj 2021r.

W maju 2021r. miałyśmy przyjemność stać się częścią projektu społecznego „Nie jesteś sam” organizowanego w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Nasz wkład polegał na wsparciu merytorycznym w trakcie tworzenia przygotowanych przez Dziewczyny broszur. Zdecydowały się one na poruszenie zagadnienia zdrowia psychicznego wśród młodzieży i dorosłych. Zauważyły, że problemy emocjonalne są coraz częściej spotykane w naszym społeczeństwie i dodatkowo nasiliły się w okresie pandemii. Chciały aby temat ten przestał być tematem tabu, a udanie się do psychologa – powodem do wstydu. Ich przedsięwzięcie miało również na celu pokazanie osobom zmagającym się z problemami zdrowia psychicznego, że nie są w tym osamotnione.